Instruktorzy na kursach StartUSG to grupa specjalistów radiologii i diagnostyki obrazowej, których pasją jest diagnostyka i leczenie pacjentów oraz edukowanie innych poprzez rzetelną wiedzę opartą na doświadczeniu. To eksperci w swojej dziedzinie nastawionymi na skuteczność w nauczaniu diagnostyki ultrasonograficznej. Wyróżnia ich doświadczenie w wykonywaniu badań oraz nowatorskie podejście do prowadzenia szkoleń.

#praktycznie

Organizowane przez nas szkolenia mają wymiar praktyczny. Na naszym kursie nie spędzisz wielu godzin na wykładach - tuż po krótkim wstępie przechodzimy do zajęć praktycznych - ucząc się obsługi apartów USG tak, by w jak najlepszy sposób zbadać pacjenta, dokonamy oceny przypadków, rozpoznania i szczegółowego opisu. Dysponujemy aparatmi USG klasy premium.

#blisko_ciebie

Kursy odbywają się we Wrocławiu przy ul. Podwale 83 - w budynku OVO. Sesje teoretyczne prowadzone są w nowoczesnej sali konferencyjnej, sesje praktyczne odbywają się w specjalnie przygotowanym do tego Centrum Biznesowym Hotelu DoubleTree by Hilton.
 

#więcej_niż_kurs

Po szkoleniu czeka na Ciebie kolacja, podczas której poznasz bliżej naszych ekspertów i nawiążesz nowe relacje z innymi uczestnikami. Po tak zakończonym intensywnym popołudniu możesz zdecydować czy chcesz dołączyć do naszej zamkniętej eksperckiej grupy w mediach społecznościowych.
 

NASZA KADRA

dr n. med. Justyna Wagel - specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej. Posiada duże doświadczenie w diagnostyce USG jamy brzusznej. Związana z z Zakładem Radiologii Ogólnej, Zabiegowej i Neuroradiologii USK we Wrocławiu.
dr n. med. Małgorzata Neska-Matuszewska - specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej. Związana z Zakładem Radiologii Ogólnej, Zabiegowej i Neuroradiologii USK we Wrocławiu. Doświadczony klinicysta również w zakresie badań MR i TK.
lek. Katarzyna Basałaj - specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej, doświadczony ultrasonografista. Wykonuje badania dorosłych oraz dzieci.
lek. Marta Michali-Stolarska - specjalizantka radiologii i diagnostyki obrazowej. Posiada duże doświadczenie kliniczne w diagnostyce obrazowej USG i TK.